Ikon Ryssland
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
IKON, Ryssland, 1800-talets slut, delvis försilvrad kopparrissa, underdel med rysk text "Assistans vid födelse", 32 x 27 cm
Kuntoraportti
Ytskador och mindre bucklor
298018
Päivämäärä:
2015-03-07