Tvådelat skåp 1700-tal

Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal
Tvådelat skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, tvådelat, 1700-tal, brunlaserat trä, delvis invändigt bemålad, totalhöjd ca 185, 94x35 cm, nycklar finns

Skador, slitage
Nycklar finns att hämta i utlämningen

298028

2015-03-07