Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): Blomsterstilleben, signerad och daterad Yngve 57, olja på duk, i rulle, 38x45 cm, oramad

Skador

298038

2015-03-08