Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): Blomsterstilleben, signerad och daterad Yngve 57, olja på duk, i rulle, 38x45 cm, oramad
Skador
298038
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här