Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad och daterad OS 1965, blyerts på papper, 34,5 x 27 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj
298054
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här