Olle Skagerfors blyertsteckning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad och daterad OS 1965, blyerts på papper, 34,5 x 27 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj

298054

2015-03-08