Schuco bil

Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil
Schuco bil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHUCO "ELEKTRO RAZZIA CAR 5509", 1960-tal, rödlackerad bil i plåt med saftblandare på taket, polis på passagerarplatsen som "pratar" i telefon, längd 21 cm

Förare samt höger framlykta saknas, funktioner ej prövade, smärre skador

298061

2015-03-08