Schuco bil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHUCO "ELEKTRO RAZZIA CAR 5509", 1960-tal, rödlackerad bil i plåt med saftblandare på taket, polis på passagerarplatsen som "pratar" i telefon, längd 21 cm
Förare samt höger framlykta saknas, funktioner ej prövade, smärre skador
298061
2015-03-08