Armlänstol

Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMLÄNSTOL, 1700-tal, gustaviansk, provinsarbete, träskuren dekor med kannelyrer, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, färgbortfall, spår av äldre orangrepp

298085

2015-03-08