Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ med marmorskiva, 1900-talets fösta hälft, Louis XVI-stil, fanerad i olika träslag, inredd med lådor och skåp, höjd 84, 129x54 cm, nyckel finns
Bruksslitage
298090
2015-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här