Medicinska instrument

Medicinska instrument
Medicinska instrument
Medicinska instrument
Medicinska instrument
Medicinska instrument
Medicinska instrument

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEDICINSKA INSTRUMENT, 2 st, för elektrisk terapi, 1900-talets första hälft, bl a Helios, plakettmärkta, höjd 11 28x21 resp höjd 12, 26x27 cm

Slitage

298093

2015-03-08