Graverad dricksglas 1800-tal

Graverad dricksglas 1800-tal
Graverad dricksglas 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRICKSGLAS, 6 st, s.k Freundschaftglas, graverad dekor av kvinnor och urnor, höjd 9,5 cm

Enstaka nagg

298100

2015-03-08