Bord 17/1800-tal

Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORD, 17/1800-tal, furu, bemålat underrede, genombruten sarg, höjd ca 75, 94x99 cm
PROVENIENS: Katthamra Gård, Gotland

Skivan med lagningar undertill, smärre färgbortfall

298111

2015-03-08