Barskåp renässansstil

Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil
Barskåp renässansstil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, Ungern, rikt skulpterat, dörrar i smide, bakstycke med infälld vapendekor, höjd 168, 94x51 cm, nyckel finns

Ett hyllplan i glas saknas, ytslitage

298112

2015-03-11