Fickur i silver 17/1800-tal

Fickur i silver 17/1800-tal
Fickur i silver 17/1800-tal
Fickur i silver 17/1800-tal
Fickur i silver 17/1800-tal
Fickur i silver 17/1800-tal
Fickur i silver 17/1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FICKUR, silver, 17/1800-tal, en märkt Elicot London, vitemaljerade urtavlor med romerska siffror, spindelgång, diameter 54-59 mm

Slitage och skador

298120

2015-03-11