Paul Hoff Uggla

Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla
Paul Hoff Uggla

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL HOFF (född 1945), Uggla, skulptur, Gustavsberg, stengods, signerad Strix Nebulosa P Hoff Keramikstudion Gustavsbergs, höjd ca 54 cm

Ett nagg i sidan

298122

2015-03-08