Lisa Larson Ossian

Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian
Lisa Larson Ossian

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): Ossian, Gustavsberg, signerad under sockeln Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, formgiven 1990-tal, monterad på svärtad sockel, total höjd 23 cm

Huvudet med glasyrslitage

298131

2015-03-08