Jaeger-LeCoultre

Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, ca 1972-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, nr: 331788, urtavla med romerska siffror samt stenimitation, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 22 cm, inkl. originaletui, certifikat samt instruktionsbok

298133

2015-03-08