Jaeger-LeCoultre
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, ca 1972-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, nr: 331788, urtavla med romerska siffror samt stenimitation, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 22 cm, inkl. originaletui, certifikat samt instruktionsbok
298133
2015-03-08