Kåre ØIJORD olja

Kåre ØIJORD olja
Kåre ØIJORD olja
Kåre ØIJORD olja
Kåre ØIJORD olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅRE ØIJORD (Norge, född 1921): "Vårnatt", signerad och daterad 1954, olja på duk, 18x22 cm

298141

2015-03-08