Mastiff oljemålning

Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mastiff, signerad och daterad Albert Mark? 1890, olja på duk, ca 61 x 51 cm

Smärre färgbortfall i marginalerna

298158

2015-03-08