Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS BELIN (född 1936): "På Cirkus", signerad Hans Belin, av konstnären egentillverkad ram, olja på pannå, ca 26 x 22 cm
298159
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här