Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF ROLLOF (född 1961): Björnar, signerad och daterad a tergo Rollof 1995, blandteknik på pannå, ca 46 x 30,5 cm
Fläckar, skador, kantskador
298160
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här