Ulf Rollof blandteknik

Ulf Rollof blandteknik
Ulf Rollof blandteknik
Ulf Rollof blandteknik
Ulf Rollof blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): Björnar, signerad och daterad a tergo Rollof 1995, blandteknik på pannå, ca 46 x 30,5 cm

Fläckar, skador, kantskador

298160

2015-03-08