Ilon Wikland litografi

Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Fågelträdet, signerad Ilon Wikland med ded till Käbi Laretei, 53/310, färglitografi, 36,5x47,5 cm

298172

2015-03-09