Kerstin Hedeby akvarell
2015-03-09
298174
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KERSTIN HEDEBY (född 1926): Teater, signerad, akvarell, 46x61 cm