Carl Milles Lilla Europahuvudet
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MILLES (1875-1955) efter: Lilla Europahuvudet, märkt i formen Carl Milles, brons på sockel av marmor, höjd inklusive sockel ca 26 cm, enligt uppgift inköpt 1950-60-tal
Sockel med mindre nagg
298175
2015-03-09