Gösta Gustavson olja

Gösta Gustavson olja
Gösta Gustavson olja
Gösta Gustavson olja
Gösta Gustavson olja
Gösta Gustavson olja
Gösta Gustavson olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSON (1895-1962): Kustbild, signerad och daterad 45, olja på duk, 53x64 cm

298198

2015-03-09