Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, ca 93x44 cm

Delvis renoverad, delvis senare bronsering, foliering med fläckar

298204

2015-03-11