Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB, 1900-tal, Prof dr Krauses Nya Handels- samfärdsglob, kompass, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, repor

298210

2015-03-11