Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja

Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJATESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosa rosor, signerad och daterad Kliuchnikov 1995, olja på duk, ca 55x70 cm

298241

2015-03-09