Ruslan Adamov olja
2015-03-09
298243
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RUSLAN ADAMOV (Ryssland, född 1951): Stilleben med äpplen, signerad, daterad a tergo 2002, olja på duk, 55x65 cm