Tulupova olja

Tulupova olja
Tulupova olja
Tulupova olja
Tulupova olja
Tulupova olja
Tulupova olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAIS TULUPOVA (Ryssland, samtida), Kvinna med pensel, signerad, olja på duk, 60x73 cm, oramad

Smärre märken

298244

2015-03-09