Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAIS TULUPOVA (Ryssland, samtida), Kvinna med pensel, signerad, olja på duk, 60x73 cm, oramad
Smärre märken
298244
2015-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här