Rogozny olja

Rogozny olja
Rogozny olja
Rogozny olja
Rogozny olja
Rogozny olja
Rogozny olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUENA ROGOZNY (Ryssland, född1948): "Höstsol", Utsikt mot Nordiska museet, signerad Rogozny och daterad 2000, olja på duk, 58x119 cm

298249

2015-03-09