Rogozny olja
Valmis
2015-03-09
298249
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (Ryssland, född1948): "Höstsol", Utsikt mot Nordiska museet, signerad Rogozny och daterad 2000, olja på duk, 58x119 cm