Oscar Reuterswärd
2015-03-12
298266
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915): "3-dimensionellt formkomplex" Paris 1954, signerad Oscar Reuterswärd, akvarell med medföljande 3D-glasögon, bladmått 28,5x39 cm