Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, trä, 1900-talets första häldt, med bemålade dekor av fasaner, höjd 21, 33x25,5 cm

Skador

298286

2015-03-09