Skrin
2015-03-09
298286
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKRIN, trä, 1900-talets första häldt, med bemålade dekor av fasaner, höjd 21, 33x25,5 cm
Skador