Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 35 st, bestående av bl.a träsnitt och litografier, bl.a Jacques Zadig, petter petterson, Björn Jonson, Rune Claeson, mm, varierande storlekar
Skador oramade
298288
2015-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här