Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GRAFISKA BLAD, ca 35 st, bestående av bl.a träsnitt och litografier, bl.a Jacques Zadig, petter petterson, Björn Jonson, Rune Claeson, mm, varierande storlekar

Zustandsbeschreibung

Skador oramade

298288

2015-03-09