Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRAFISKA BLAD, ca 35 st, bestående av bl.a träsnitt och litografier, bl.a Jacques Zadig, petter petterson, Björn Jonson, Rune Claeson, mm, varierande storlekar
Zustandsbeschreibung
Skador oramade
298288
2015-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner