Spegel mod konsol rokokostil

Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil
Spegel mod konsol rokokostil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOL och marmorskiva, 1900-talets början, rokokostil, bronserad dekor, spegelns höjd 176 x 77, konsolens höjd 80, 80 x 33 cm

Skador , dekordelar saknas

298300

2015-03-11