Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOL och marmorskiva, 1900-talets början, rokokostil, bronserad dekor, spegelns höjd 176 x 77, konsolens höjd 80, 80 x 33 cm
Skador , dekordelar saknas
298300
2015-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här