Etuier silver

Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver
Etuier silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETUIER, 3 st., silver, en stämplad Åbo 1957, vikt ca 290 g

Delvis med inskriptioner och bucklor

298304

2015-03-09