Figurin M H Fritz
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FIGURIN, porslin, 1900-talets första hälft, Hutschenreuteher, Tyskland, signerad M H Fritz, i form av hästar, höjd 28, längd 37 cm
Kuntoraportti
Öron med nagg
298324
Päivämäärä:
2015-03-11