Mårten Andersson

Mårten Andersson
Mårten Andersson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Kärlekspar i solnedgång, signerad Mårten A, 202/360, färglitografi, ca 41x54 cm

298333

2015-03-09