Beck & Jung litografier

Beck & Jung litografier
Beck & Jung litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st, "Triple delta" samt "Triple disk", litografier, signerade och numrerade, blad storlek ca 25x46 vardera

298334

2015-03-09