Skålar tallrikar Johansford

Skålar tallrikar Johansford
Skålar tallrikar Johansford
Skålar tallrikar Johansford
Skålar tallrikar Johansford

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSFORS, skålar med fat, 6 st, tallrikar, 6 st, 1900-talets mitt, bemålad dekor av röda ränder, delvis etikettmärkta, tallrikarnas diameter 28 cm

Någon enstaka ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, smärre färgslitage

298338

2015-03-09