Skålar tallrikar Johansford
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHANSFORS, skålar med fat, 6 st, tallrikar, 6 st, 1900-talets mitt, bemålad dekor av röda ränder, delvis etikettmärkta, tallrikarnas diameter 28 cm
Någon enstaka ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, smärre färgslitage
298338
2015-03-09