Soffbord Bodafors

Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD med klaffar, 1950-tal, fanerad i teak, etikettmärkt Bodafors, underdel med tidningshylla i rotting, höjd 55, 100 x 60, totallängd med klaffar 160 cm

Ytslitage och fläckar, rotting med skador

298355

2015-03-09