Soffbord Bodafors
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD med klaffar, 1950-tal, fanerad i teak, etikettmärkt Bodafors, underdel med tidningshylla i rotting, höjd 55, 100 x 60, totallängd med klaffar 160 cm
Ytslitage och fläckar, rotting med skador
298355
2015-03-09