Tallrikar fajans dels 1700/1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st., 1700/1800-tal, fajans, dekor av blommor och frukt, diameter 22-23,5 cm

Lagningar, nagg

298358

2015-03-12