Carl Eldh figurin

Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin
Carl Eldh figurin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): Liggande kvinna, signerad och daterad Carin Nilsson 1937, gips, längd ca 37 cm

298366

2015-03-09