Skål Rörstrand

Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand
Skål Rörstrand

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på fot, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld gallerkant samt handmålad dekor, höjd 23, diameter 25 cm

298367

2015-03-09