Matgrupp Carl Malmsten "Ambasadör
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, valnöt, "Ambassadör", 1 iläggskiva med sarg, höjd 74, 154 x 100, totallängd med iläggsskiva 212 cm
Bordsskiva med fläckar och bruksslitage, klädsel med fläckar och skador
298372
2015-03-09