Matgrupp Carl Malmsten "Ambasadör
2015-03-09
298372
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, matbord, valnöt, "Ambassadör", 1 iläggskiva med sarg, höjd 74, 154 x 100, totallängd med iläggsskiva 212 cm
Bordsskiva med fläckar och bruksslitage, klädsel med fläckar och skador