Matgrupp Carl Malmsten "Ambasadör

Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, valnöt, "Ambassadör", 1 iläggskiva med sarg, höjd 74, 154 x 100, totallängd med iläggsskiva 212 cm

Bordsskiva med fläckar och bruksslitage, klädsel med fläckar och skador

298372

2015-03-09