Andersson Årfelt Steinberg färglitografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962)/ AMALIA ÅRFELT (f. 1969)/ ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, 44/70, ca 47 x 57 cm, oramad
298406
2015-03-11