Ivan Bergdahl

Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN BERGDAHL (född 1929): "Ferras junikväll lillviken" signerad Ivar Bergdahl, olja på duk, ca 55x65 cm

298446

2015-03-11