Laxbräda Svenskt Tenn

Laxbräda Svenskt Tenn
Laxbräda Svenskt Tenn
Laxbräda Svenskt Tenn
Laxbräda Svenskt Tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAXBRÄDA, 1900-talets andra hälft, trä och metall, Made in France, inköpt på Svenskt Tenn, längd 9o cm
Skador: Bruksslitage

298461

2015-03-11