Anders Hol

Anders Hol
Anders Hol
Anders Hol
Anders Hol

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS HOL (1867-1959): Motiv från Färnäs, signerad Anders Hol, olja på pannå, ca 53x83 cm

298462

2015-03-11