Laris Strunke Gotland olja

Laris Strunke Gotland olja
Laris Strunke Gotland olja
Laris Strunke Gotland olja
Laris Strunke Gotland olja
Laris Strunke Gotland olja
Laris Strunke Gotland olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): "Hamn", motiv från Gotland, signerad L. Strunke (även signerad a tergo) olja på duk, 92x140 cm PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären 1985

298464

2015-03-11